plus size

PLUS SIZE МОДЕЛІ

Моделі даного типажу з’явились досить недавно. Особливо активно розпочали підтримувати Plus size моделей – журнали, бренди, європейське та американське суспільство після того, як декілька моделей померли від проблем зі здоров’ям, які були спричиненні виснажливими дієтами задля ідеальних модельних параметрів.

Настав час любити себе зі всіма своїми недоліками та пишними параметрами. СТОП погоні за ідеальними стандартам нав’язаними фешн індустрією.

Щоб стати Plus size моделлю окрім параметрів (приблизно 96/76/106 см), які підходить для 46-го, 50-го розміру одягу. Зріст для Plus size затребуваний від 175 см. Також потрібно, щоб була красива талія і комерційне обличчя. Необхідно справді впевненість в собі й в тому, що ти прекрасна. Що відчуваєш себе комфортно у своєму тілі, і готова руйнувати стереотипне мислення.

Plus size модель повинна підтримувати свої форми в тонусі, дряхлі м’язи та тіло -не варіант. Також повинна бути доглянута шкіра, волосся, голлівудська усмішка.

Модельні маркети, де моделі PLus size найбільш затребувані, вважається Німеччина та Америка.👍

Найуспішніші Plus size моделі: Ashley Graham,Jessica Leahy🤩, Victoria Lee,Chloe Marshall, Danika Brysha, Lexi Placourakis, Tabria Majors, Anita Marshall, Fluvia Lacerda, Candice Huffine🤩

Любіть себе, бо ви прекрасні❤️

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp