як порапити в журнал

ЯК ПОТРАПИТИ В ЖУРНАЛ?

Раніше, щоб потрапити в журнал, необхідно було мати серйозні зв’язки, і журналів було не так багато.
Наразі є сотні журналів, онлайн формату в усьому світі, деякі з них працюють тільки онлайн, деякі ще і друкуються і здійснюють доставку журналу worldwide. Журнали мають свій стиль і спеціалізацію: beauty, fashion, art, ітд.
Є різного рівня журнали. В кожного є свої критерії відбори: для якогось і тестова зйомка може підійти, для якогось тільки супер стилізовані фотографії, в когось супер відретушовані, ітд.

Я постійно організовую зйомки, які в подальшому потрапляють в журнали. Для цього необхідно мати класного фотографа, візажиста, стиліста, модель, ретушера. Необхідна задумка, над якою працює фотограф зі стилістом. Дуже важливо знайти відповідну локацію, і вміти домовитись за доступ до неї, а це може бути й музей, і ресторан, драмтеатр, ітд.

Що потрібно зробити, щоб потрапити в журнал? Вам необхідно знайти справді креативного фотографа, і заохотити його зробити стилізовану TFP фотосесію, підшукати стиліста і візажиста. Ідеї ви можете шукати в інших фотографів, які вже публікуються в онлайн-журналах. Також необхідно оцінити самі журнали, в які б ви хотіли потрапити, також написати їм в дірект або емейл, щоб дізнатись якого стилю фото їм будуть потрібні в наступному випуску, адже є певна сезонність.

Далі розпочати організацію самої зйомки, а саме визначитись з одягом, локацією. Якщо це буде зйомка в студії, найкращий варіант, коли вся команда частково оплачує студію. Якщо фотограф не вміє класно обробляти фото, то також необхідно оплатити ретушера.

Готові матеріали відправляйте на розгляд в декілька журналів, в яких стиль відповідає вашій фотосесії. Відправляти необхідно на офіційний емейл в HR форматі.
Якщо вас затвердять – вас опублікують.


СПИСОК ОНЛАЙН ЖУРНАЛІВ

@elegantmagazine
@vogueitalia
@vulkanmag
@trendprivemagazine
@newfacefashionmag
@shubamagazine
@thesurrealmag
@horizontmag
@elegantmagazine
@thecubemagazine
@artofportrait_
@afimagazine
@pictonmag
@flanellemagazine
@faddymagazine
@solismagazine
@ferocemagazine
@jutemagazine
@metal_magazine
@falcon.magazine
@hufmagazine

Також, один з найкращих способів, якщо у вас немає креативної команди, підписати контракт з материнським модельним агентством. Яке організує для вас зйомку з локальними журналами, або відправить вас в  модельну поїздку в  фешн маркети.  В кожній країні є свої топові журнали, пройшовши кастинг, вас можуть затвердити навіть на обкладинку журналу.  

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp