Як вибрати материнське агентство?

ЯК ОБРАТИ МАТЕРИНСЬКЕ АГЕНТСТВО?​

Наразі складається враження, що материнок більше ніж моделей.😅 Тому вибір справді широкий! Як же визначитись, якщо вами зацікавилось декілька материнок?

Є ДЕКІЛЬКА КРИТЕРІЇВ:

✅ Досвід. Відкриваються дуже багато нових материнок букерами, скаутами, моделями, в яких звичайно є досвід, питання чи є в них досвід в сфері модельного менеджменту. Тому, якщо у вас є вибір звичайно обирайте більш досвідчених материнок, які не перший рік в модельному бізнесу. Якщо вибір не великий, тоді пробуйте з new mother agency, що також може бути непогано, тому що над вами справді будуть старатись, та як спочатку агентство працює, щоб досягти успіху та хорошої репутації.

✅ Зв’язки. Агентство тільки з часом набуває тісні зв’язки, наявність емейлу куди відправляти дані моделі, ще не означає, що в агентства є зв’язки з тим чи іншим агентством. Зв’язок налагоджується, якщо хоча б одна модель поїхала чи підписала контракт з тим чи іншим агентством, надалі приймаючі агентство лояльніше розглядають інших моделей від материнок. Наявність хороших зав’язків ви можете перевірити по плейсментах, в яких агентствах моделі працюють, куди їздять.

✅ Кількість моделей в агентстві. Велика кількість моделей в материнці говорить про те, що вони беруть усіх під ряд, і по факту не займаються серйозно ніким. Нам імпонують бутікові материнки, в яких сильний відбір та якісний менеджмент невеликої кількості топових моделей.

✅ Підготовка моделі. Вона проявляється в безкоштовному навчанні основ моделінгу, створенню якісного портфоліо, снепів, відео ітд. Тому якщо вам кажуть пройти спочатку платну материнську школу, самим собі зробити (оплатити) бук, та беруть з вас кошти за снепи, це явний признак поганої материнки або школи, яка заробляє на моделях.

✅ Відгуки моделей. Саме відгуки моделей, які працювали чи ще працюють в даній материнці можуть бути об’єктивними, не конкурентів чи незалежних скаутів, букерів, ітд.

Відгуки про агентства ви зможете та залишити та прочитати на сторінці «ВІДГУКИ ПРО АГЕНТСТВА»

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp