Як зробити снепи, полароїди?

ЯК ЗРОБИТИ СНЕПИ, ПОЛАРОЇДИ?

🎈Снепи – це фото в повний зріст з усіх сторін (спереду, заді, справа, зліва), та фото обличчя з усіх сторін зблизька. Стояти необхідно рівно; руки тримати паралельно тілу; плечі розслаблені, не напружені; ноги поряд; лице без емоцій; губи розслаблені; підборіддя трішки підняте.

🎈Снепи показують реальні дані моделі, без макіяжу, без фотошопу, в простому одязі або в купальнику, без позувань або з природними позами

🎈Снепи дуже важливі, тому що в першу чергу модельні агентства розглядають саме їх. Якщо на снепах модель не в формі, з проблемною шкірою, кривими зубами – модель не затверджують. І навіть круте портфоліо “не допоможе”.

Тому готовитись до снепів необхідно серйозно, Якщо ви не в формі, вам необхідно зайнятись спортом та правильним харчуванням. 

Щодо снепів. Є двох типів, в одязі та в купальнику. Необхідно обидва варіанти. Якщо в одязі, то одягти чорні джинси, чорну або білу майку чи футболку, туфлі чорні, в такому образі ви виглядатимете стрункішими, худішими. Для снепів без одягу найкраще оберіть чорний купальник.

Є деякі секрети вдалих снепів:

✅Не рекомендуємо пити багато води на ніч перед снепами, адже ваше лице може трішки підпухнути.

✅Обов’язково вимийте волосся, зробіть манікюр і педікюр.

✅Якщо у вас ідеальний стан шкіри – прекрасно, тоді вам снепи не страшні. Але якщо у вас є маленькі почервоніння, або у вас блідий колір обличчя, чи синяки під очима. Ми рекомендуюємо зробити мінімальний, нюдовий, непомітний макіяж. А саме: нанести консилер-коректор на недоліки шкіри; рум’яне трішки для свіжості вигляду; на губи нанести природний відтінок помади тонким шаром; розчешіть свої брови і ви готові.

✅Дуже важливо знайти правильне приміщення для снепів. Воно повинне бути з природним освітленням, з білими, сірими стінами, ні в якому разі не червоними, не жовтими, не чорними, не рожевими стінами.

✅Важливо, щоб вас фотографували не на рівні лиця, а трішки знизу- на рівні ваших стегон, таким чином ви будете виглядати вищими.

Нижче ви зможете додатково переглянути відео інструкцію!

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp