Як зробити відео презентацію, проходку?

ЯК ЗРОБИТИ ВІДЕО ПРЕЗЕНТАЦІЮ, ПРОХОДКУ?

🎈Відео презентація – це відео, в якому модель англійською мовою презентує себе.😌
🎈У відео презентації достатньо сказати своє ім’я, звідки ви, який у вас ріст англійською мовою. Далі показати своє обличчя без макіяжу з усіх сторін. Відео презентацію необхідно знімати зблизька, з природним освітленням, біля вікна. ❗️
🎈Для чого потрібна відео презентація? В першу чергу для того, щоб оцінити модель, як вона реально виглядає. Ви скажете, що є ж снепи. Проте, фото можна відредагувати, покращити шкіру, ітд. На відео все видно, вашу красу, та якщо є – ваші недоліки. По відео презентації можна оцінити, чи розмовляє модель англійською вільно, чи ні. .
🎈Також, через відео презентацію необхідно передати свою особистість, характер, адже все залежить від подачі. Якщо ви похмурі, неприязні, тоді не очікуйте позитивних результатів. Потрібно бути впевненою в собі, привітною, з пронизливим поглядом, і не забуваєте про усмішку.😁
🎈Відео проходка – це відео, в якому модель в купальнику або в одязі демонструє те, як вона вміє ходити на підборах. Вміння ходити на підборах – одна із здібностей будь-якої моделі. 
🎈Кожна модель ходить по-різному, в кожної є якась своя своєрідна подача – фішка. Перегляньте шоу Наомі Кемпбелл, Жизель Бюндхен, Адріани Ліми, Карлі Клосс.
🎈Повірте, якщо вдіти один і той же одяг на модель, яка вміє ходити на підборах, та передати характер колекції, і вдіти модель, яка просто собі ходить, ви побачите кардинальну різницю. Суть моделі – вміти “продати” не себе, а саме одяг.
🎈Мати свою фішку- круто, тим не менш є певні правила проходки, без яких fashion shows були б “цирком”.

Отож, вчимось правильно ходити:

✅Спочатку вирівнюємо свою спину, горбатими не ходимо.
✅Плечі розслабляємо і трішки опускаємо вниз.
✅Руки природно розміщуємо позаду тулубу. Під час ходьби руки рухаються рівномірно, а не одна рухається, а інша ні. Пальці розслаблені, але не рівні, легко зігнуті.
✅Швидко, широко крокуємо, ні в якому разі не маленькі кроки.
✅Стегна не виляють. Ви не на конкурсі краси.
✅Точку робимо впевнено, не спішіть розвертатись, затримайтесь на декілька секунд. З точки розвертаємось в ту сторону, в залежності від того, на яке стегно ви “сіли”. Якщо на ліве, значить природно, що хочеться розвернутись через праве плече, і на оборот.
✅Під час проходки погляд в камеру, очі не бігають, не опускаємо в низ. Під час точки та повороту погляд затримуємо в камеру.

🎈Без постійних тренувань ви не навчитесь ходити на підборах, і вас не будуть обирати для шоу та показів. Практика і ще раз практика.

Нижче ви зможете додатково переглянути відео інструкцію!

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp