який буде моделінг після карантину

ЯКИЙ БУДЕ МОДЕЛІНГ ПІСЛЯ КАРАНТИНУ?

Чого очікувати? Чи буде все як було? Чи буде гірше чи буде краще?Як ви думаєте?

📍Коронавірус вплинув на всіх, для когось позитивно (онлайн магазини, навчальні платформи, служби доставки), для більшості негативно, сюди ж входить модельний бізнес.

📍Закриваються материнські агентства, скорочуються штати закордонних агентств. Оскільки модельний бізнес прямо залежить від модельних поїздок в різні маркети, через закриті кордони , це стало неможливим. Відповідно, робота агентств застопорилась.

📍Скоріш всього, до кінця цього року моделінг буде дуже повільно розгойдуватися. В якихось країнах ситуація буде покращуватись, в якихось погіршуватись. Все залежатиме від того, як суспільство буде дотримуватись карантину, або коли віднайдуть вакцину.

📍Через карантин люди переоцінюють свої споживацькі потреби, що вплине на подальші продажі багатьох брендів. В свою чергу це вплине на оплату та строки виплати за модельну роботу. Клієнти будуть затягувати з виплатою, відповідно й агентства не зможуть виплачувати комісію МА та моделі.

📍Як тільки відкриють кордони, більшість материнок різко почнуть відправляти всіх своїх робочих моделей в Китай, щоб хоть якось фінансово стабілізуватись, відповідно даний маркет буде перенасичений. Китайські агентства мають свої ліміти в кількості моделей, тому хто швидко зорієнтується і знайде контракти для своїх моделей, той буде у виграшній ситуації. Тому конкуренція серед МА стане ще жорсткішою.

Час змін, яких саме, згодом побачимо….

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp