Яка різниця (cкаут, букер, агентство)

ЯКА РІЗНИЦЯ МІЖ СКАУТОМ, БУКЕРОМ ТА АГЕНТСТВОМ ?

Дуже легко заплутатись з ким співпрацювати, коли тобі пише скаут, букер, агентство. І кожен з тебе щось хоче та розказує багато.

Вам варто прояснити різницю між даними суб’єктами.

✅Скаут – це особа, яка здійснює пошук нових облич модельної зовнішності на вулиці, в соціальних мережах, іт.д.
Скаути бувають ексклюзивні, тобто які працюють виключно з одним агентством, та фрілансери, які співпрацюють з багатьма агентствами.
Також скаутів можна поділити на тих, які шукають моделей для материнських агентств, та скаути які співпрацюють напряму з декількома закордонними агентствами, або скаутом-представником від одного закордонного агентства, якого часто називають scouting director. Scouting directors в більшості випадків приїжджають до материнських агентств, і обирають готових моделей для роботи на їхньому ринку.

✅Особа, яка здійснює пошук модельних контрактів для моделі називається букером. Букер може працювати в модельному агентстві, як штатний працівник, а може бути незалежним, який працює сам на себе? часто його називають агентом, тобто тільки одна особа займається менеджментом моделі. Можна зустріти справді крутих агентів, які мають дуже тісні відносини зі своїми моделями та здійснюють якісний менеджмент невеликої кількості моделей, але таких мало, адже це дуже важко займатись всім самим на високому рівні.

✅Модельне агентство – це компанія, яка здійснює модельний менеджмент. В агентстві робота поділена між різними людьми, які відповідають за певні відділи (скаути, чоловічий букер, жіночий букер, кастинг директор, SMM менеджера, візові експерти, бухгалтер, фотограф, і тд.) В агентстві нараховується від 5 до 20 осіб і більше, в залежності від рівня агентства, які можуть займатися 50-100 моделями.

🎈Кого ж обирати, агента, скаута, модельне агентство? Якщо крутий агент- букер, то радимо співпрацювати з ним, це більш тісний зв’язок і взаєморозуміння, довіра. І в іншому випадку тільки модельні агентства, з нормальним штабом. Для того щоб знайти хорошого рівня агентство, подавай заявку на сторінці ПОШУК АГЕНТСТВА, і ми обов’язково тобі допоможемо.

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp