шахрайство в моделінгу

ШАХРАЙСТВО В МОДЕЛІНГУ

Шахрайство в моделінгу. Розповідає свою історію автор Modeling Secrets, Дзюбакевич Христина:
“Ще будучи малою, в 13 років я сказала мамі:
– «Я хочу стати моделлю, знайди мені модельну школу», – мама відвала:
– «давай», – вона взяла довідник, подзвонила в довідкову і поцікавилась чи є в Франківську модельна школа, на що їй відповіли, що немає. На цьому все закінчилось аж до 21- го віку.

Закінчуючи юридичну академію в Одесі, та побувавши на декількох конкурсах краси я вирішувала, що мені робити далі в своєму житті. Думки про моделінг і те, що або зараз або ніколи, мене не покидали. Я відправила свої фото у всі можливі агентства, які я знайшла в інтернеті. Мені передзвонили шість агентств, половина з яких були псевдо агентства-школи, які розказували про важливість їхнього диплому в сфері моделінгу, та як вони будуть вчити ходити на каблуках ту, яка вже мала подіумний досвід.

Одного дня, мене набрав американський номер, це був чоловік, який говорив російською з американським акцентом, і представився скаутом Ford Models. Його дуже зацікавила моя зовнішність і він пропонував мені контракт з Ford Models. Але для всяких там оформлень віз, ітд, йому потрібно було від мене 1000$. Я так захопилась цією думкою поїхати зразу працювати в Америку ще з всесвітньо відомим агентством, що реально повелась на цю аферу, адже я взагалі не знала, як все працює в моделінгу, і не могла відрізнити правду від брехні.

Однак мої знайомі, які ідеально володіли англійською подзвонили в головний офіс Ford Models в Нью-Йорк, і запитали, чи працює з ними цей чоловік, назвали ім‘я та фамілію. На що їм відповіли, що не знають його, і що він з ними не працює. Але моя наївна голова ще надіялась, що може все-таки він з ними працює, і я поїхала в Київ на зустріч, правда разом з моїм знайомим охоронцем. Прийшовши на місце зустрічі, телефон його вже був поза зоною.
Ось так я ледь не попалась на аферу.”

Шахрайство в моделінгу. Як зрозуміти що перед тобою модельний аферист?

По-перше, запам’ятайте, такі світові агентства як Ford Models, IMG, Elite, Next, Wilhelmina і т.д., не пишуть моделям в соціальних мережах, не дзвонять на телефон з невідомого номеру. Вони приймають заявки від материнським агентствам або проводять кастинги в офісах серйозних материнок, або розглядають заявки виключно в себе на сайті. 

По-друге, в модельному бізнесі з моделі не просять гроші ні за що, ні за які візи, і тому подібне. В модель інвестують кошти модельні агентства, а не навпаки Якщо і приходиться моделі платити, то тільки самій в візовому центрі при подачі на візу, або на власні потреби, і то це незначні кошти. Якщо вам будуть казати оплатити за щось на етапі знайомства та розгляду ваших снепів, тоді це аферисти. Модельне агентство може вказати, що вам потрібно пройти модельну школу, яку модель може повинна сама оплачувати, але може бути й безкоштовне навчання. 

По-третє. Якщо вам пишуть з акаунта, де використовують фото відомих моделей, або взагалі не позначають моделі на фото, це може бути фейкове агентство. Агентства повинні відмічати моделей на сторінці, мати свій власний сайт з фотографіями моделей.

По-четверте. Якщо вам пропонують підписати контракт, без розгляду ваших снепів, просто по фото в Інстаграмі. Це афера. І якщо в контракті не будуть вказані всі реквізити агентства, а саме інформації про відповідальну особу, адресу агентства, контактну дані, реєстраційну інформацію. Це може бути не легальне агентство. 

По-п’яте, не подавайте свої заявки фото на неперевірені кастинги, конкурси краси, не відправляйте свої фото невідомим скаутам, агентам. Завжди запитуйте всю інформацію про особу, а саме ім’я та прізвище, на кого він працює. Якщо представляється скаутом якогось агентства, напишіть тому агентству й запитайте чи даний скаут з ними працює. 

Будьте обачними, та не такими довірливими.

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp