чоловічий моделінг 2

ЧОЛОВІЧИЙ МОДЕЛІНГ

Хлопцям, віком від 16 до 30 років, зі зростом 185-190 см варто задуматись над моделінгом. Проте окрім зросту необхідно модельне обличчя.
Розрізняють такі типажі:
✅Commercial type. Надзвичайно красиве обличчя (великі очі, губи, широкі брови, виражені чоловічі вилиці). Такий типаж повинен підтримувати своє тіло в ідеальній формі (не худе, підкачане, пропорційне). Commercial type – це сексуальність. Даний типаж найдовше працює, адже з віком чоловіки тільки мужніють. Commercial type беруть найоплачуваніші роботи.
✅Strong type. Типаж, який характеризується вираженими вилицями, цікавою формою очей, великим лобом. Зазвичай такі моделі працюють на fashion shows. Вони повинні бути справді високими 187-189 см зросту, більш худорлявими, ніж накачаними.
✅Strange face. Справді дивне обличчя, неправильної форми, цікаві, нестандартні риси обличчя. Такий типаж в основному працює в арт-проектах, fashion shows, дизайнери завжди в пошуках чогось екзотичного, незвичного для свого показу.
✅Також виділяють Classic type, але такий типаж дуже легко сплутати з просто симпатичним хлопцем, з правильними рисами обличчя. Такі моделі не мають великих перспектив , хіба що можна поїхати в Китай чи Індію, щоб заробити гроші.
Дані типажі можуть бути змішані між собою, що створює унікальну і неповторну зовнішність кожної моделі.

Цікаві Факт:
– Моделі комерційного типажу краще всього працюють в Азії. Звичайно Топ-моделі даного типажу прекрасно працюють в Європі та Америці.
– Моделі Strong та Strange більш затребувані в Європі та Америці під час Fashion weeks.
– Комерційний типаж справді може дуже класно заробляти, а от Strong і Strange малоймовірно.
– Модельні агентства з Європи, зазвичай не оплачують чоловікам квитки на літак, та кишенькові гроші. Максимум, що вони надають – це житло. Модельні агентства з Азії оплачують житло, квитки на літак, і надають pocket money (кишенькові гроші), але не всім моделям.
– В чоловічому моделінгу менше конкуренції, проте і менше робіт.

Запитання  від підписників Modeling Secrets:
Питання №1. Які потрібно мати параметри для хлопців моделей?
Відповідь: Зріст від 183 см до 191 см. Груди 95-98, якщо комерційний типаж. Якщо фешн типаж тоді може бути 88-91 см в грудях. Стегна 93-96 см.

Питання №2. Чи буває гарантійний контракт для хлопців в Азію?
Відповідь: так, звичайно.

Питання№ 3.Які зараз тренди на типажі?
Відповідь: фешн типажі з вираженим етнічними рисами.

Питання № 4. Догляд за шкірою в чоловіків повинен бути такий як жіночий, чи потрібно по іншому?
Відповідь: чоловікам потрібен базовий догляд для шкіри. Очищення, тонізування, зволоження. Головне правильний підбір засобів по догляду за шкірою відносно вашого типу шкіри, завжди перевіряйте склад продукції.

Питання №5. Якщо я виглядаю молодший за свої роки, чи можу я почати займатись моделінгом у 20 років?
Відповідь: 18-20 років це хороший вік для старту, як і для дівчат так і для хлопців.

Питання №6. Скільки платять хлопцям моделям? І чи варто присвячувати цьому своє життя?
Відповідь: моделінг прекрасна робота у віці 18-28 для чоловіків, але ви зможете працювати й довше, якщо у вас комерційна зовнішність. Якщо чоловік займається спортом і правильно харчується, він з роками тільки красивішає і мужніє. Оплата хлопців моделей плюс мінус така сама як і в дівчат, але робіт для дівчат більше. Ваші заробітки прямо залежать від вашої зовнішності та вашого агентства.

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp