трансгендер обличчя Шанель

ТРАНСГЕНДЕР ОБЛИЧЧЯ CHANEL

Тедді Квінліван @teddy_quinlivan – перша модель-трансгендер, що стала обличчям Chanel Beauty ⠀
Модні бренди продовжують все активніше працювати в diversity-напрямку, для роботи у якому запрошують різнопланових моделей. Цього разу увагу громадськості привернув гігант Chanel: новим обличчям його б’юті-підрозділу стала модель-трансгендер Тедді Квінліван.

Тедді Квінліван
В Instagram-акаунті Chanel Beauty вже з’явилися перші ролики з Квінліван, яка демонструє, як користуватися продуктами з лінії Soleil Tan De Chanel.

“Я ніколи не плачу, коли мені сумно, але в момент радості та тріумфу я ридаю від щастя, – поділилася в соціальних мережах модель. – Моє життя – вічна боротьба: від постійних цькувань у школі до побиття власним батьком. Це перемога, що коштувала всіх тих страждань”. .

Тедді Квінліван народилася в Бостоні 1994 року, а кар’єру почала завдяки Ніколя Жескьєру. 2015 року він запросив її взяти участь у шоу Louis Vuitton весна-літо 2016. Дівчина з величезними і бездонними очима миттєво стала улюбленицею кастинг-директорів, бо її зовнішність – запам’ятовувана, але при цьому дуже універсальна – підходила як для ексцентричних вбрань британця Джонатана Андерсона або романтичних суконь Valentino, так і для суворої класики як-от BOSS.

Кар’єра Квінліван почалася досить прозаїчно: знайомий манекенник відправив її фотографії в одне модельне агентство, де нею зацікавилися і через деякий час вона вирушила до Парижа. “Саме ексклюзив для Louis Vuitton став переломним моментом для мене”, – розповідала Тедді 2016 року в інтерв’ю американському Harper’s Bazaar, а через рік приголомшила світ моди гучною заявою, що вона – трансгендерка.

Однією з причин зізнання Квінліван тоді назвала суспільно-політичну ситуацію в США. В інтерв’ю CNN у вересні 2017 року вона заявила: “Ми досягли дивовижного прогресу при адміністрації Обами, але з приходом нової влади відбувається якась зворотна реакція. Про насильство до трансгендерних людей, особливо трансгендерних жінок, я знаю дуже багато”. Незважаючи на сильні побоювання, світ моди підтримав модель.

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp