ТРАНСГЕНДЕР МОДЕЛЬ, ОБЛИЧЧЯ VICTORIA SECRETS

ТРАНСГЕНДЕР МОДЕЛЬ, ОБЛИЧЧЯ VICTORIA SECRETS

Хто така Валентина Сампайо @valentts – модель- бразилійка-трансгендер, яка стала обличчям Victoria’s Secret🤩

У модній індустрії 22-річна Валентина Сампайо відома давно. Два роки тому про неї заговорили після зйомок для французького Vogue. Тоді головна редакторка видання Еммануель Альт розповіла: “Ця обкладинка присвячена правам людини і ми хочемо, аби вона стала нагадуванням про те, що нам ще дуже багато слід зробити разом і досягти прогресу в багатьох справах”. Валентина стала першою моделлю-трансгендером на обкладинці Vogue. Після цього вона знімалася для Vogue Brazil і Vogue Germany

Сама Сампайо ніколи не приховувала того, що народилася чоловіком. Своє дитинство в деяких інтерв’ю вона називає абсолютно щасливим, але при цьому вже тоді їй доводилося боротися зі стереотипами, які в маленькому містечку в католицькій Бразилії були особливо сильними. “Я завжди почувалася дівчинкою, уявляла свій світ легким, наповненим квітами і рожевим кольором”, – розповіла вона журналістам мексиканського Elle, для якого знялася два місяці тому. У 10 років Сампайо вже просила називати себе Валентиною, а перші бажання стати жінкою з’явилися у неї в вісім років.

Сьогодні її кар’єра стрімко розвивається. У портфоліо Сампайо вже є зйомки для H&M, аромату J’Adore Dior, Opening Ceremony і L’Oreal. Однак не все завжди було гладко. Манекенниця нерідко отримувала відмову через дискримінацію і забобони, особливо на початку кар’єри. 2014 року, наприклад, коли вона ще працювала в Бразилії, один з брендів відмовився співпрацювати та аргументував таке рішення консервативністю власних клієнтів. Модель розповідає, що тоді їй було дуже боляче, але саме ці труднощі змусили її рухатися вперед.

“Індустрія моди – це спосіб для нас бути почутими і побаченими, – розповідає модель. – Саме тут питання різноманітності і самоідентифікації можна порушувати на найвищому рівні. Я сподіваюся, що мій приклад надихне й інших людей-трансгендерів перестати ховатися і приховувати своє я”.

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp