ТИПАЖІ МОДЕЛЬНІ

ТИПАЖІ МОДЕЛЬНІ

Як зрозуміти, який в тебе типаж? Знаючи свій типаж обличчя, ви будете розуміти, які види робіт найбільш вам підходять, а які ні. Як вам потрібно виглядати, щоб довершити свій образ, адже не може модель з strong face мати пишні параметри, коли для commerscial face на оборот.

Кожне модельне агентство працює з конкретними типажами, якщо ви не підходите по типажу, навіть якщо ви дуже красива та у вас круте портфоліо, вам все одно відмовлять.😟

🎈Це стосується і клієнтів (брендів). Не буде модель з strange face рекламувати купальники та духи.Тому модельки, не засмучуйтесь, якщо вам відмовили на кастингу, причиною цього в основному являється невідповідність вашого типажу до виду роботи. 😉

В моделінгу розрізняють наступні види типажів:
✅Strong face. Це обличчя з вираженими вилицями ( скулами), широкими бровами, розкосими очима, квадратна, прямокутна форма обличчя. Даний типаж беруть для журналів, фешн шоу, тому окрім обличчя необхідно мати ріст від 177 см та параметри в стегнах не більше 89 см, в талії не більше 59 см . Переваги даного типажу, те що у вас є шанси взяти участь в шоу справді крутих брендів та бути обличчям обкладинок журналів. Недоліки, те що працювати ви будете приблизно до 25 років. Також варто зауважити, що даний типаж краще працює в Європі та Америці, ніж в Азії. Приклад: Алла Костромічова, Коко Роша.

✅Baby face. Мій улюблений типаж. Нагадує нам дитячу круглу форма обличчя, великі очі, пухлі губи, маленький носик. Даний типаж дуже популярний в Азії, Європі . Модель з baby face підходить для всіх модельних робіт. Класичний приклад: Міранда Керр, Наталія Водянова. Недоліків не знаю. Перевагою є те, що ви зможете довго працювати в моделінгу, тому що з таким обличчям ви завжди виглядатимете молодо.

✅Commercial face. Завдання якого звернути на себе увагу своєю неймовірною красою. Дівчата, які беруть участь в конкурсах краси часто являються комерційними. В них пухлі губи, виразні очі, акуратний ніс, овальна або трикутна форма лиця. Латино-американські моделі вважаються комерційними, адже вони сексуальні, з яскравими рисами обличчя. Даний типаж вимагає підтягнутий стан тіла, ні в якому разі не надто худих. З комерційним типажем рідко беруть на фешн шоу, хіба якщо топ-модель, адже модель буде занадто виділятись своєю красою, а бренду необхідно, щоб одяг був в центрі уваги, – вважаю це недоліком. Приклад: моделі Viktoria Secrets.

✅Classic face. З даним типажем навряд чи можна добитись всесвітнього визнання, – вважаю це недоліком. Проте є універсальним, тому що з правильним, овальним обличчям, не занадто тонкими та пухлими губами, не завеликими та не замалими очима, модель можна перетворити як і в commercial так і в baby face, в strong face типаж, за допомогою правильно підібраного макіяжу та образу, що безперечно являється перевагою.

✅Starnge face. Моделі, які мають даний типаж, в основному вважають себе страшними, некрасивими. Але вони насправді є унікальними. В них може бути великий лоб, вуха, великі очі, можуть нагадувати чимось інопланетян, це моє особисте порівняння. Дизайнери постійно в пошуках якихось нестандартних моделей. Перевага те, що ви зможете виділитись з-поміж інших моделей. Недолік, strange face має короткотривалу кар’єру, адже зараз

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp