проблеми з батьками

ПРОБЛЕМИ МОДЕЛЕЙ З БАТЬКАМИ


Думаю більшість з вас стикались з проблемою стереотипного мислення батьків щодо індустрії моделінгу.
Батьки проти подібного виду діяльності, або з підозрою до нього відносяться. Така поведінка батьків обумовлена стереотипами. Їх можна зрозуміти, адже вони знають, як важливо стабільність в житті, та впевнено стояти на ногах. Для них моделінг це все не серйозно, і жертвувати навчанням заради нього, для них не припустимо.

Батьки поділяються на два види:⠀
1. Які категорично ЗАБОРОНЯЮТЬ моделінг.
2. Які дозволяють займатись моделінгом тільки в вільний від навчання час, тобто в літній період. а цього замалу для професійного моделінгу.

Що робити? Спитаєте ви, якщо моделінг ваша мрія, а батьки проти Є декілька варіантів виходу з ситуації:
✅Переконувати своїх батьків, що ви справді хочете і мрієте займатись моделінгом. Поступити в університет ви завжди встигнете, тим паче, що зрозумієте краще ким хочете бути в більш зрілому віці. Необхідно пояснювати плюси моделінгу, що це професійна робота, яка дає можливість заробити хороші гроші, подорожувати, вивчати мови, набратись життєвого досвіду.
✅Переконувати своїх батьків перейти на заочну форму навчання, яке дозволить і працювати моделлю та навчатись дистанційно.
✅ Розпочати моделінг в 18 років, якщо батьки не міняють своєї думки. В 18 ви вже маєте право самостійно приймати будь-які рішення, та подорожувати.

Оцініть себе реально, дізнайтесь всі нюанси моделінгу, можливо у вас не зовсім реальне бачення цієї індустрії. Тим не менш, поки не спробуєте – не дізнаєтесь.

А які у вас відносини з батьками? Як вони віднеслись до вашого бажання стати моделлю?

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp