моделінг в Індії

МОДЕЛІНГ В ІНДІЇ

Думки модельних агентств щодо моделінгу в Індії розходяться. Деякі агентства говорять, що це “дно” моделінгу. Деякі тільки і туди відправляють моделей. Так хто правий?

Моделінг в Індії розвивається, і так, наразі це не Мілан, Париж, і можливо ніколи ним не стане, але це досить хороший маркет,як для початківців та і для досвідчених моделей.

На даний, час в Індії відшивається дуже багато європейських брендів (Vero Moda, Mango, Sprite,Amazon, і тд.) І потрібно моделей для зйомок каталогів, для онлайн магазинів, для TB, кампейнів, бордів, соц. мереж.

Найкраще працюють дівчата та хлопці з темним волоссям та карими очима, які б були схожі до індусів. Світловолосих в Індію не беруть.

Моделінг в Індії може бути хорошим стартом для початківців, тому що відбір моделей не такий строгий. Також це стосується параметрів, допускаються більші форми, ніж стандартні 90 в стегнах, та 60 в талії. Достатньо мати базовий бук та відповідний типаж і вас затвердить модельне агентство з Індії.

Окрім досвіду ви зможете заробити непогані гроші, від 1000$ до 2 000$ з поїздки. Дуже великі шанси заробити, тому що конкуренція не велика, та робіт досить багато. Ви зможете працювати майже кожен день.

Ціни в Індії на модельні роботи суттєво менші в порівнянні з іншими маркетами, тому найкраще підписати контракт з топовим агентством в Індії. В середнього та низького рівня агентств ціни на роботи будуть жахливо малі, які не варті тієї праці та нервів.

В основному моделі працюють в Індії по робочій візі, тому що топові бренди не затвердять нелегальну модель. Але на жаль для українців, білорусів отримати модельну робочу візу в Індію майже нереально.Тому наші їздять по туристичних візах, і теж непогано заробляють, але це більш ризиковано.

В Індії часто дають гарантію, особливо якщо це ваша друга поїздка. Та й навіть початківцям інколи везе отримати гарантію в 500$ за місяць, що теж непогано. Комісія агентства зазвичай складає 50%, та 50% йде моделі.

Агентства в Індії

В Індію варто їхати тільки в перевірене модельне агентство, топового або середнього рівня. Ні в якому разі в низького рівня агентство, це вам не Європа.
Агентства, яким можна довіряти, їхати та не переживати, є можливість з ними заробити та бути задоволеним в кінці поїздки.

✅Karma @karmamodels
✅Inega @inega.in
✅Auraa @auraamodels
✅Toabh @toabhentertainment ⠀

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram


Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp