моделінг в Туреччині

МОДЕЛІНГ В ТУРЕЧЧИНІ

Модельна робота в Туреччині, знаходиться в Стамбулі, і саме там розташовані всі модельні агентства.Туреччина дуже специфічний модельний маркет, а саме ментальністю турків в роботі, вони дуже непередбачувані, часто лицемірні, вони не церемоняться з тобою, можуть бути жорсткими в розмові, можуть принизити.

Для моделей New Faces, це не найкраще місце для першої поїздки, адже морально вони не будуть готові до такого відношення та ритму роботи.
А роботи може бути дуже багато, особливо каталожної, яка оплачується по 100$ за цілий день роботи, це дуже мало. Тобто заробити в Туреччині досить складно, адже прайси малі, комісія агентств складає 50%. Можна їхати на гарантію, яку можуть на жаль врізати або не виплатити. Тому в Туреччині варто працювати тільки з перевіреними модельними агентствами та через серйозні материнські агентства.

В Туреччині добре працює комерційний типаж, фешн типажі активно працюють під час фешн віку Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul.👍

На кастингах потрібно виглядати привабливою, усміхненою, одягати одяг, який підкреслює вашу фігуру😊, а не скриває, точно не oversize. В Туреччині працює своя система, всі один одного знають серед фотографів, клієнтів, візажистів, стилістів, якщо ти сподобаєшся одному з відомих фотографів, він буде тебе запрошувати для зйомок в журнали, для зйомок з відомими брендами.

Як на мене, моделінг в Туреччинні варто спробувати, це або твій або не твій модельний маркет, ніхто не може точно передбачити як в тебе все складеться. Ти можеш взяти круті журнали, такі як Vogue, Elle, Marie Clare🤩, після яких робота в Туреччині тобі гарантована, і справді круті заробітки, до 10 000$ з поїздки. В Туреччині хорошого рівня фотографи, ти зможеш класно поповнити свій бук. Або ти будеш сидіти без роботи.😔

Модельні апартаменти в Туреччині бувають різні, зазвичай це квартира з 2-3 х кімнат, в кожній кімнаті по дві дівчини живуть, і одна ванна на всіх😔. Інколи з вами може жити букер чи директор агентства, що як на мене не дуже правильно. Турки багато курять, дозволяють собі це робити у квартирах, для них це норма, а для нас це дико і є шкідливим для здоров”я.
Продовження в коментарі 

Modeling Secrets РЕКОМЕНДУЄ наступні агентства в Стамбулі:
✅Flash Models @flashmodelturkey
✅Artroom Models @artroommodels
✅Ace Models @acemodels
✅True models @truemodelsistanbul
✅New Models @newmodelsistanbul
✅Trust Models @trustmodel

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp