МОДЕЛІНГ В КИТАЇ

МОДЕЛІНГ В КИТАЇ

Якщо зробити опитування серед моделей про моделінг в Китаї, то ви не отримаєте однозначної відповіді.⠀
50 % просто ненавидять Китай, 20 % нормально до нього відносяться, 30 % дуже люблять Китай.

Про жорсткість даного маркету можна знайти сотні історій. В Китаї ніхто не думає про модель, всі думають тільки про гроші. Модель це не людина, а просто робот без таймера на відпочинок, який змінює 200-500 луків на день😒. Працювати потрібно починаючи з 7-8 години ранку, закінчуючи в 10-11 вечора, і при цьому всьому ще потрібно усміхатись та енергійно позувати. Інакше клієнт на тебе пожаліються, або взагалі під час роботи відправить додому, і не виплатить за роботу.😳

Для New Faces, і якщо тобі 14-16 років,  це справжнє випробування. Тому необхідно дивитись на психологічний стан моделі, та її самостійність, перш ніж відправити модель в Китай.

Будьте готові що після поїздки вам потрібно буде відновлювати волосся, шкіру, та худнути. Адже під час зйомок вам будуть міняти 2-3 луки, не завжди чистими кісточками  користуватимуться для нанесення макіяжу. 😒Харчуватись прийдеться на ходу, адже кастинги можуть бути цілий день, і де драйвер зупиниться там і купляється їжа, яка зазвичай є фаст-фудом. І на роботі окрім вас ніхто не подумає про вас, і обід не завжди запропонують, або якщо пропонують то фаст-фуд, рис. Тому беріть завжди з собою їжу👍, як на роботу так і на кастинги.

Ці всі жертви виправдовуються тільки можливістю заробити після поїздки від 2-20 тис. доларів, і то не завжди так вийде. Ну і звичайно шалений досвід, який ніколи не забудеться.

MODELING SECRETS виділяє Топ 10 агентств в Китаї. Даний список може обновлюватись.

✅Dolls Model Management (Shanghai, Shenzhen, Guangzhou, Hangzhou, Taiwan)
✅ESEE Model Management (Shanghai, Hangzhou)
✅V Model Management (Guangzhou)
✅Reals Model Agency Shanghai
✅M3 Model Agency (Beijing)
✅Jvogue International Model Management (Chengdu, Chongqing)
✅M2 Model Management (Beijing)
✅PRIMO Management ( Hong Kong)
✅Pace Timo Management Shenzhen, Guangzhou, Taiwan
✅GFI Model Management Guangzhou

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp