Модельні параметри

МОДЕЛЬНІ ПАРАМЕТРИ

Які вимоги до моделей ? Основні критерії:
1. Зріст
2. Параметри
3. Вік

Поговоримо про зріст. Отож, що стосується дівчат:
✅від 170 см до 181 см.
Що стосується хлопців:
✅від 185 см до 191 см.
Топовим зростом для дівчат вважається від 177 см до 179 см. Для Хлопців від 187 см до 189 см.⠀
Чи можливо працювати дівчатам зростом 168 см або 182 см, та хлопцям 184 см або 192 см? Так, але їм дуже важко витримувати конкуренція з-поміж інших моделей

Поговоримо про модельні параметри. Параметри для моделі такі ж важливі, як обличчя та ріст  Адже, якщо ви занадто худі чи повні, ви просто можете не “влізти” в дизайнерський одяг, або ж одяг буде “звисати” по тілі. Модель – це манекен на якій одяг лежить ідеально. Не дизайнер підлаштовується під модель, а модель під дизайнера. Отож, модельні параметри започаткували світові дизайнери. Багато людей все ще думають, що ідеальні модельні параметри це 90-60-90. Але це не так.

В залежності від типу моделі та модельного маркета, необхідні наступні параметри для дівчат:
✅Якщо це фешн модель, в грудях 79-84 см, може бути і менше; талія 58-60 см; стегна 87-89 см.⠀
✅Якщо це комерційна модель, для якої важливо мати красиві підтягнуті форми: груди 85-90 см; талія 58-62 см; стегна 90-92 см;⠀
✅Для Європи та Азії підходять вищевказані параметри. Якщо у вас стегна більші ніж 92 см, тоді ви зможете працювати тільки в Індії, Арабських Еміратах, Туреччині.

А ви знаєте, як правильно виміряти свої параметри? Здавалось б, що тут складного, але практика показує, що дуже часто моделі неправильно вимірюють параметри свого тіла. Ось декілька помилок:
❌Перетискати тіло, тобто навмисно зменшувати сантиметри. Сантиметр повинен охоплювати ваше тіло не дуже туго і не дуже вільно
❌Розташовувати метр в неправильному місці тіла. Це стосується в більшості випадків стегон.
❌Вимірювати груди в бюстгальтері з пушапом, таким чином у вас будуть груди 90 см, хоча по факту 84-85 см

Правильно вимірювати:
✅Обхват грудей – вимірюємо по найбільш випуклій частині грудей, потім сантиметрова стрічка проходить під пахвовими западинами й закінчуємо на спині
✅Обхват талії – вимірюємо по найвужчому місцю тулуба, метр не повинен бути натягнутий, а руки все також розташовані вздовж тулуба.
✅Обхват стегон – вимірюють по самій випуклій частині сідниць, ноги при цьому повинні бути разом. Пам’ятайте, метр не повинен бути натягнутий!
🎈PS. Вимірюйте себе правильно, щоб не обманювати себе та своїх агентств.

Поговоримо про модельний вік
Раніше модельна кар’єра була короткотривалою, модельний вік був від 14 до 21 віку. Старших моделей модельні агентства просто не розглядали. В наш час, модель може розпочати свою кар’єру і в 14 і в 22 роки, у випадку якщо модель дуже молодо виглядає.

Я рекомендую починати свою кар‘єру в 16-18 років.

✅По-перше, в 16 р. ви вільно, без перешкод виїжджаєте за межі своєї держави.
✅По-друге, в Європі та більшості азійських країн хочуть моделей мінімум від 16-18 років. Чому так? Тому що законодавство Євросоюзу та азійських країн не дозволяє працювати раніше ніж 16-18 років.
✅По-третє, робочі візи в Азію відкривають з 16-18 років. Якщо їхати в Азію без робочої візи, ви будете перебувати в країні нелегально і вас можуть депортувати .
✅По-четверте, тенденції змінюються, і багато клієнтів зараз надають перевагу дорослим, свідомим моделям, а не юним моделям-підліткам.

Працювати моделлю можна до 30 років без проблем, важливо те, як модель виглядає, який стан її шкіри, тіла. В більшості, до 30 р. і навіть довше працюють комерційні моделі. Фешн моделі працюють до 25 років

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp