7

МОДЕЛЬНІ АПАРТАМЕНТИ

Вілли? Готелі? Багатокімнатні квартири? Комуналки? Модельні апартаменти не мають якихось стандартів, всюди по-різному.
Кожне агентство надає моделі свої апартаменти,  або вони оплачують вам готель, або проживання в чиїсь квартирі.
Умови проживання можуть кардинально відрізнятись. Можуть бути просторі квартири з шикарним краєвидом, з великим кімнатами та необхідною технікою. Або ж маленькі кімнатки в багатокімнатних квартирах з двоповерховими ліжками для двох і більше моделей.

Можуть бути чисті апартаменти з прибиральницею, яка раз в тиждень прибирає. Або апартаменти з тарганами, що повзають повсюди, з грибками в ванні, з відсутнім кондиціонером при високих температурах, без москітних сіток від комарів, які кусають нещадно. У вас таке було?
Можуть посилити моделей в готелях, де не зручно нічого приготувати, окрім салатів, немає нормального wifi через велику кількість користувачів, і дуже дорога оплата за проживання, яку потрібно відробити. А вам здавалось, що у моделей царське життя?

Найкомфортніші умови, це проживання у квартирах, особливо європейських, де в тебе особиста кімната, все чисто та цивілізовано.

Комфорт, це поняття відносне, кожен звик до різних умов проживання і в кожного різне сприйняття чистоти. Хтось може зробити безлад з ідеальних апартаментів, а хтось зробить свій затишок навіть в найгірших умовах.

Стосовно оплати модельних апартаментів, для тих хто не в курсі, їх оплачує в основному модельне агентство. В кінці поїздки вам видають statement – документ, в якому зазначені всі витрати та заробітки моделі. 50% витрат моделі – це оплата модельних апартаментів, яка дуже часто не відповідає реальній вартості тих умов в яких модель проживала. В Азіїі за ліжко в кімнаті, як мінімум з ще одною моделлю, коштує від 300$ до 800$ в місяць, в Європі від 500 євро до 1000 євро в місяць, може бути більше…

Як ви це назвете? Щодо нас, то це явний грабіж. Модельні апартаменти, що золоті, щоб за комірчину-кімнату такі гроші брати?

Це своєрідний бізнес модельних агентств, правда ніхто про це не говорить, і нічого з цим не зробиш. В контракті наперед про вартість апартаментів прописують, і ти згоджуєшся на це, підписуючи його. А потім ми не розуміємо чого з мінуса не можемо вийти, при таких-то розцінках

Якщо ви New Face у вас вибору немає. Якщо ви досвідчена модель, і маєте свої власні кошти, краще самостійно орендувати житло, і повірте в тій же самій Європі, ви зможете зняти за 300 євро на місяць кімнату в просторій квартирі з нормальними умовами.

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp