Модельне портфоліо

МОДЕЛЬНЕ ПОРТФОЛІО


Всі ми знаємо, як важливо для моделі хороше портфоліо. Це основа для отримання модельних робіт.

На кастингах оцінюють вас в живу, але й обов’язково ваше портфоліо, бук (book). Портфоліо організовує материнське агентство, або модель може самостійно сформувати собі бук, розпочавши з ТФП зйомок.

✅Портфоліо складається з портретних фото, фото в повний ріст, з фешн та бьюті зйомок, для New Faces достатньо тестових фото, максимум 1-2 найкращі з кожної зйомки, таких зйомок має бути 4-5, як мінімум, з різними луками, локаціями. Для досвідчених моделей, в бук ставлять найкращі тестові фото, спочатку портретні, фото в повний ріст, далі фото з журналів, далі фото з робіт.
✅В портфоліо вміщається від 10 до 20 найкращих фото, більше не потрібно. Портфоліо кожне агентство формує по різному, букер обирає фото, які на його думку будуть грамотно розкривати весь потенціал моделі для даного маркета.
✅Завдання букера справити найкраще враження на клієнта, зацікавити взяти дану модель на роботу.
✅За допомогою портфоліо модель “продають”. Як ти презентуєш модель, так вона і буде працювати. Часто клієнт може побачити на фото з буку, щось схоже на те, що планується реалізувати в проекті.

🎈Важливо передати через бук характер моделі, тому повинні бути фото з різними емоціями. Модель може мати як і комерційні так і фешн фото, тому в залежності від маркета та сезону обираються певний стиль фото до буку.

Помилкою багатьох моделей, є те що вони думають, що краще знають, які фото треба обрати для свого портфоліо, і часто критикують вибір букерів. Повірте, досвідчені букери, які не перший рік працюють у своєму маркеті, і знають своїх клієнтів, розуміють, як вас потрібно презентувати, тому довіртесь букерові та розслабтесь😊

Портфоліо необхідно постійно поновлювати, міняються смаки, стилі зйомок, ви удосконалюєтесь, з роками ви міняєтесь. Тому необхідно подорожувати, адже кожен маркет має своїх кращих стилістів, фотографів, які можуть створити для вас неповторний образ.

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp