модельна школа

ЧИ ПОТРІБНА МОДЕЛЬНА ШКОЛА?Я не прихильниця модельних шкіл, в першу чергу, тому що вони часто обманюють, але не всі школи.
Школи гарантують, що після проходження навчання дівчата та хлопці стануть моделями – це маячня. Мало того, що школи беруть кошти, але вони ще й руйнують ваші мрії та сподівання. Адже не буде моделлю дівчина, яка немає модельної зовнішності та параметрів, і ніякі школи не допоможуть. Дані або є, або їх немає.
🎈У випадку, якщо модельна школа не гарантує нічого, а просто запрошує на навчання дівчаток та хлопців для власного розвитку, це не погано. Допускаю, те що вам модельні школи зможуть допомогти стати впевненішими, навчать тримати поставу, ходити, позувати, хоча практика показує, що ті позування, які навчають вже дуже застарілі.
Ви можете стати моделлю без будь-яких шкіл❗️
🎈 Коли я хотіла стати моделлю, я відправила свої матеріали на розгляд в декілька агентств, які мені перетелефонували, і сказали що обов’язково потрібно пройти школу. На що я їм відповіла, що сама зможу їх навчити, після декількох конкурсів краси, Міс Україна Всесвіт, і показати як потрібно поводитися, як ходити, і тд. Я не збиралась нікому платити.
🎈Повірте, якщо в хлопця чи дівчини модельні дані, то професійне модельне агентство буде навчати модель безкоштовно, пояснювати, консультувати. Агентство буде інвестувати в вас кошти, тому що в них пряма зацікавленість в тому, щоб ви стали успішною моделлю, щоб ви вміли ходити, позувати, і знали як поводитись.
🎈Ваше завдання знайти таке агентство, яке в вас повірить і буде вас розвивати. І ми вам з цим допоможемо, просто подайте заявку на сайті для пошуку агентства.

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp