модельна поїздка

МОДЕЛЬНА ПОЇЗДКА


Для того, щоб модель розвивалась, їй потрібно подорожувати в різні модельні маркети, але поїздки бувають різні.
В залежності від часу розрізняють:
✅Короткотривалі поїздки (2 тижні – 1 місяць). Модельні агентства запрошують моделей на такий період:
– Для того, щоб особисто познайомитись з моделлю з якою підписують контракт.
– Для того, щоб показати своїм клієнтам, і надалі працювати по Direct bookings. .
– Якщо період на який модель приїжджає є fashion сезоном, коли дуже багато робіт.
✅Стандартні поїздки (2 – 3 місяці). Це найоптимальніший період, щоб модель змогла заробити.
✅Довготривалі поїздки (3-6 місяців). Зазвичай моделі їдуть на поїздку 2-3 місяці, але якщо модель дуже круто працює, то агентство може запропонувати моделі продовжити контракт до 6 місяців.

В залежності від виду поїздки:
✅ «Direct booking», робоча поїздка на 2-7 днів, в конкретну країну, працювати для конкретного бренду.
✅«on stay», поїздка на 2-3 місяці в конкретну країну для того, щоб проходити кастинги, і надалі працювати.

Різниця між цими поїздками: в першій модель їде на конкретну роботу, а в другій модель їде на кастинги , і можливо вона отримає роботу, а можливо і залишиться без роботи. З Direct bookings працюють досвідчені моделі з професійним буком, на on stay їдуть моделі початківці.

Один з найскладніших періодів в модельній поїздці, це звичайно перші пару днів- тиждень. Емоції зашалюють, розгубленість, страх, незібраність, ностальгія за домом. Тим не менш, беріть себе в руки, та організовуйтесь.

В перші дні вам необхідно буде розібратись з наступними питаннями:
✅ Розкласти свої речі в апартаментах, вивчити правила проживання в апартаментах, познайомитись з руммейтками.
✅Познайомитись з агентством, дізнатись хто видає pocket money, в які дні, дізнатись хто ваш букер, його контакти, правила в агентстві, кожне агентство працює по-своєму.
✅Отримати мобільну карточку в агентстві, або поцікавитись де можна придбати карточку з інтернетом, адже зв’язок з агентством та рідними необхідний.
✅Освоїтись з територією навколо апартаментів: де знаходиться продуктовий магазин, де можна ходити в зал, де можна погуляти. Скласти список місцевих продуктів для дотримання дієти та збалансованого харчування.
✅Якщо вас возять на машині, то організовувати свої збори так, щоб ніколи не запізнюватись до драйвера. Або, якщо драйвера немає, тоді поцікавитись в моделей або агентства, яку програму найкраще використовувати, окрім Google Map, для самостійного пересування.
✅Зрозуміти як проходять кастинги, як потрібно одягатись, малюватись, чи не малюватись, як вкладати волосся. Це все дуже важливо, адже кожен маркет має свої особливості.
✅Ще рез перечитати умови контракту, вивчити ваші права та обов’язки, заборонені дії, штрафні санкції. Дуже важливо бути обізнаним, щоб через незнання не втратити гарантію

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp