материнський контракт

МАТЕРИНСЬКИЙ МОДЕЛЬНИЙ КОНТРАКТ

Материнський контракт – ексклюзивний контракт між материнським модельним агентством та моделлю, який уповноважує модельне агентство представляти інтереси моделі на місцевому та закордонному ринку, сприяти розвитку модельної кар’єри. Про те, що таке материнське агентство ви можете прочитати в пості «Модельні агентства».

🎈Після підписання даного контракту ви не зможете співпрацювати з іншим материнським агентством, адже материнське агентство складає план дій щодо розвитку вашої кар”єри, який може кардинально відрізнятись з планом іншого агентства. Або ж наприклад два агентства відправили ваші матеріали на розгляд в одне і теж саме закордонне агентство, таким чином створюються конфліктні ситуації.

В контракті повинні бути передбачені наступні пункти:

✅Повна інформація про агентство (назва, контактні дані, адрес, відповідальна особа)

✅Права та обов’язки агентства, моделі, терміни дії контракту, умови розірвання контракту, комісія моделі, комісія агентства, повноваження агентства, юрисдикція, санкції, та інше.

✅термін дії материнського контракту, який складає 3-5 років.

✅двостороннє розірвання контракту за об’єктивних причин, та право моделі достроково розірвати контракт, якщо на протязі 4-6 місяців агентство не надало роботу, робочий контракт, тобто по суті не займалось моделлю.

✅право моделі не працювати у зв’язку з хворобою, навчанням, сімейними обставинами.

✅комісія материнського агентства повинна не перевищувати 10-25%, інакше дані умови є не вигідні.

✅об’єктивні штрафні санкції, та документально підтверджені модельним агентством фінансові збитки завдані їм моделлю внаслідок дострокового розірвання контракту. Без підтвердження, модельне агентство не вправі НІЧОГО вимагати від моделі. Дані спори вирішуються в судовому порядку тієї країни, яка вказана в пункті про юрисдикцію контракту.

🎈Будьте обізнані та уважно перечитуйте контракти.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp