Кастинги в моделінгу

КАСТИНГИ В МОДЕЛІНГУ

Під кастингом розуміється відбір з-поміж інших моделей однієї або декількох найбільш підходящих, для якогось проекту, роботи, співпраці.

Кастинг це те, що буде супроводжувати модель протягом всієї кар’єри в моделінгу.
Перший кастинг відбувається в материнське агентство, далі кастинги в закордонні агентства. Під час модельної поїздки кастинги на роботу, і тд.

Постійна конкуренція, ось до чого вам потрібно звикнути. Перед кастингом необхідно підготуватись, голова, руки повинні бути чистими та доглянутими. Одягніться в стильний лук, зробіть природний макіяж, візьміть з собою зручні туфлі та своє портфоліо.

Щоб вдало проходити кастинги раджу:

✅Правильний настрій, а саме віра в себе та в свою унікальність.
✅Підходьте до клієнта з усмішкою, дивлячись прямо в очі.
✅Будьте самі собою, адже фальш завжди відчувається..
✅Будьте впевнені в собі, адже сором’язливість це не про моделінг.
✅Не мовчіть і не тупіть коли до вас звертаються, обов’язково проявіть себе, як приємний співрозмовник

🎈У випадку, якщо вас не затвердили, навіть якщо ви дуже старались, не засмучуйтесь. З-поміж сотні моделей обирають одну, і не тому що вона краща за вас, просто по типажу вона більше підійшла для роботи, можливо в неї розмір взуття 37, коли у вас 41, можливо в кастинг директора сьогодні настрій на рудих, або ви нагадали йому його вчительку, яку він не любив. Тому кастинги це дуже суб’єктивно, і букера які роками працюють в цій сфері не можуть чітко сказати, що хочуть клієнти, оскільки настрій та бажання клієнтів завжди міняється, і вони мають на це право, адже вони платять за роботу.

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp