анна заячківська

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю З МІС УКРАЇНА 2013, АННОЮ ЗАЯЧКІВСЬКОЮ

– Аня, ви дуже різнобічна особистість, актриса і художниця, громадський діяч, справжня патріотка, та успішна модель, яка реалізувала себе в Нью-Йорку. В чому секрет вашого успіху? Де ви берете сили та натхнення?
– Напевно немає ніякого секрету, є бажання рухатись вперед, і розвивати те, що Бог мені подарував, ті всі таланти. Оточення є моїм натхненням, моє життя, талановиті люди, В Нью-Йорку є дуже багато талановитих людей з різних країн з надзвичайно цікавим ідеями, які просто надихають розвиватись і шукати унікальні шляхи реалізації власних талантів. Секретів немає, це є праця, і намагання зрозуміти, де ти можеш себе краще реалізувати. Я думаю кожна людина має надзвичайно багато можливостей працювати в певних напрямках і вона обдарована, адже Творець нікого не залишив без таланту. Відповідь буде простою, ніяких секретів, лише праця, та атмосфера, коли ти задоволена тим, що ти маєш і вдячна, що  Всесвіт подарує тобі більше шансів для розвитку

–  Яке модельне життя в Нью-Йорку? В чому основна складність життя в Нью-Йорку?
– Я думаю модельний бізнес – це величезна конкуренція, модельне життя  всюди напевно в більшій чи меншій мірі однакове. Тобто є певні стандарти, є певні розгалуження модельного бізнесу, де ти можеш себе реалізувати. Я напевно віднесу себе більш до акторської частини модельного бізнесу, тобто комерційної реклами, і власне вона мені цікава тим, що ти працюєш не тільки із фотографом, ти себе більше природно відчуваєш при зйомках, більше як актриса, ти можеш бути справжньою, якщо тобі приходиться грати роль, ти використовуєш більшість своїх талантів, тобто ти можеш показати свою особистість, характер. Конкуренція тут велика. Також виникали труднощі із вимовою, адже в українців є свій акцент, це і плюс і мінус, тому що ти особлива з цим акцентом, але якщо людина хоче розвиватись і ставати актрисою їй потрібно надзвичайно багато працювати над вимовою, для того щоб вона отримала добрі ролі у фільмах. Ви знаєте, немає таких глобальних відмінностей, просто коли ти переїжджаєш в іншу країну, коли ти починаєш жити там, все для тебе нове і на перший погляд все страшне і невідоме. Коли ти вже втягуєшся в певний режим , то намагаєшся зрозуміти й підлаштуватись під певну систему. Важко було найперше з мовою, влаштування власного життя, роботи, банківських карток, немає нічого з неба, яке падає. Я, як всі люди, починала просто з нічого. Потрібно бути позитивної й не боятися роботи, бути відкритою, не фальшивою, тут це цінується. Коли ти знаходиш собі, як то кажуть, споріднені душі, ти можеш насправді розвиватися тут, почувати себе комфортно і поширювати свої таланти, тут є великі можливості для розвитку талантів.

До чого необхідно бути готовим моделі, яка збирається в Нью-Йорк?
– Як і всюди, налаштування, певна позиція, пошук агентства, в яке ти можеш увійти, яке буде представляти твої інтереси.  Дуже не правильно намагатися вписуватись в агентство і тільки виконувати їхні забаганки, адже тут є дуже багато різних агентстві, і людина може просто знайти себе в іншому агентстві, де агенти будуть допомагати тобі рухатись в правильному напрямку, які будуть відкривати для тебе можливості. Головне бути сфокусованою, знати свої цілі. Дуже важливо мати своє портфоліо, якщо немає певних документів, буде важко дістати візу, без набутих матеріалів, портфоліо з якісними зйомками, з кілька десятків робіт, це буде набагато легше, ніж просто приїжджати без нічого. Тут кожна модель може знайти собі місце, адже працюють тут не тільки моделі типу (34-36) розміру, а працюють також Plus size. Ти себе повністю зможеш знайти й ввійти в бізнес без проблем, і коли ти віддаєшся своїй справі, намагаєшся виконувати добре роботу, в тебе відповідно буде набудовуватись клієнти, з якими ти будеш підтримувати добрі зв’язки. Тобто якщо хтось хоче приїхати й влаштувати свою кар’єру треба бути сфокусованими, не боятися праці, не боятися запитувати, не боятися критики, головне бути відкритими, навіть, якщо люди критикують, чи говорять певні зауваження, це буде тільки сприяти вашому особистому розвитку, в чому я переконалася. І модель ти чи не модель, ми маємо бути освіченими, начитаними, тому ВПЕРЕД дівчата.

Як ви підтримуєте себе в формі ?
– Ключем є певне харчування, заняття спортом, релігія, і наша духовність, добре оточення, книжки, література. Менше вживайте алкоголь, який не сприяє здоровому вигляду, і я намагаюся вживати його в дуже поміркованих дозах, просто скажу, що алкоголь в загальному не зовсім добре впливає на організм, це як маленька отрута. Зараз я намагаюся тренуватись в одного тренера, який навчає мене, як використовувати вагу свого тіла, і працювати з невеликими вагами, але приводити себе в досить добру форму, також біг цьому добре сприяє.

– Які ваші плани на майбутнє? Ви збираєтесь вертатись в Україну чи залишатись в Нью-Йорку?Чим хочете займатись після моделінгу ?
– Це складне запитання на даний момент, тому що, як колись я могла говорити про певні плани, зараз я не хочу цього робити, тому що я прочитала одну мудру книжку, в якій сказалось:” не складайте плани, тому що ви закривайте собі шляхи до зовсім інших і більших можливостей». Тому я абсолютно не знаю відповіді на це запитання, скажу одне, – план є розвиватися зі своїми талантами, так і з духовністю. Я хочу ставати кращою людиною, також внести в суспільство якісь добрі моменти, і звичайно на майбутнє – це стати щасливою дружиною, хорошою матір’ю. Щастя є наш ключ, і коли ми щасливі ми будемо робити дуже багато добрих речей. Щодо модельного, я вважаю що ним можна займатись все життя, немає ніяких границь в цьому, але власне я є за професією художниця, і враховуючи те, що я зайняла третє місце з власною авторською піснею на Міс Україна Світу, я думаю, що в мене непоганий голос, який я можу використовувати. Можу бути актрисою, можу бути виконавицею пісень власних, чи можу співати оперу, знаєте, життя відкрите з різних сторін, я це залишу напевно на Всесвіт і на Бога, а зараз працюю над собою і з тими можливостям, які в мене є, побачимо, що буде в майбутньому.

 Які три основні поради ви б дали моделям початківцям ?
– Коли я починала, я боялася всього, всіляких поглядів, навіть порад інколи, я зрозуміла одне, що треба бути відкритою до всіх зауважень, порад, і питати багато, слухати, дивитись, вчитись, аналізувати, відкривати для себе цей світ, але ні в якому разі не загубити свій внутрішній світ. Тобто найперше будьте собою, намагайтеся вчитися,  і просто зрозуміти свою родзинку, свій талант і просто будьте зосередженими на цьому таланті. Щодо моделінгу, ви дивіться також для вашого тіла, наскільки це просто чи не просто, якщо ви від природи худі, це дуже добре, якщо ні, то ви не стресуєте дуже свій організм, просто переговоріть з дієтологом, щоб знайти ключик до свого організму, яких продуктів, вам не потрібно вживати. Оберіть для себе дієту, яка б вам підходила, і з якою вам було б комфортно. Завжди знайдеться багато моментів, які будуть відділяти вас від вашої мети й волі, нічого, день за днем займайтеся спортом, вірте в те, що ви робите, і будьте щасливими, адже щасливі люди   притягують добрі речі. Модель ви чи не модель, розвивайтеся духовно. Моделінг дасть вам можливість подорожувати, бачити цікавих людей, вивчати різноманітні культури. Намагайтеся бачити все найкраще. Вивчайте нову мову, спілкуйтеся з розумними, освіченими людьми, і поширюйте красу з усмішкою, з позитивом, і будьте наповнені завжди.

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp