Відгуки про Nikita models

(4 відгуків)

Агентство Nikita Models працює в сфері модельного бізнесу з 2000 року. Основна діяльність Nikita models спрямована на співпрацю з кращими світовими агентствами моделей, такими як Elite, IMG, Ford, NY, Women, Next та ін. Ми маємо більше 700 контактів по всьому світу з провідними модельними агентствами.

Агентство працює з невеликою кількістю моделей, що дозволяє займатися розвитком кожної моделі індивідуально. Ми оплачуємо навчання і розвиток для наших моделей.
Напишіть нам і ви дізнаєтеся більше!

Instagram

Відгук має бути розгорнутим та відштовхуватись від конкретних критеріїв. Опишіть кожен пункт у коментарі, щоб ми його могли затвердити, як відгук про агентство. 

1. Скільки часу ви працюєте чи працювали з агентством?
2. В які країни та модельні агентства вас було влаштовано?
3. Чи надавалась вам робота по Україні? Якщо так, то яка?
4. Чи задоволені ви відношенням до себе? Якщо так, чому? Якщо ні, чому?
5. Який сервіс вам надали? Безкоштовне навчання чи платне? Безкоштовний бук чи платний?

Наголошуємо, кожен відгук проходить модерацію!

4 відгуки для Nikita models

 1. Юлия

  Отработала с ними много контрактов, букера всегда на связи, все проблемы решались сразу.
  Хорошее агентство

 2. Оксана

  Працюю з цим агентством вже 3 роки. За цей час була в Італії, Китаї, Таїланді.Відношення до моделей хороше. Директор відповідає за кожну модель та допомагає.
  Букера завжди вирішують всі розбіжності, що виникають у моделі за кордоном.Снепи, бук робились безкоштовно.

 3. Софія

  Працюю з агенством близько 3-х років. Знайшли мене через скаута у “VK”. З першої зустрічі зрозуміла, що саме з ними зможу добитись успіху. У 14 років була моя перша поїздка закордон у агенство M3 у Пекіні, Китай. Дві наступних були також туди. Згодом, у мене був контракт з агенством у Токіо(Satoru). Ще працювала у Ханчжоу ( агенство ESEE). Також була зйомка у Швейцарії. Агенство займається роботою закордоном, але й в Україні бувають локальні зйомки. Дуже подобається відношення до себе, на зв’язку 24/7, у будь-якій ситуації завжди допоможуть. Неймовірно дружнє агенство, наша «модельна сім’я »! На початку були зроблені безкоштовні тести, також проведено безкоштовне навчання.

 4. Ирина

  Работаю с агенством уже 5 лет, всегда учитывается желание модели при выборе поездки, была как в Азии так и в Европе. В начале, как только пришла в агенство в 15 лет, сделали много тестов бесплатных, обучили всему тоже бесплатно. Агенство дружное, все как семья.

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *