Відгуки про L-Models

(1 відгук)

L-Models – це найпотужніше і успішне модельне агентство в Україні, яке успішно присутнє на українському ринку моделінгу вже більше 20 років. Наша база перевищує 700 професійних моделей, включаючи «нові обличчя», дитячі моделі та професійних акторів. Ви завжди можете знайти наших моделей як на обкладинках українських видань, так і у закордонних журналах. Крім того, ви завжди можете побачити наших моделей на рекламних кампаніях відомих брендів як в Україні, так і закордоном.

Instagram

Відгук має бути розгорнутим та відштовхуватись від конкретних критеріїв. Опишіть кожен пункт у коментарі, щоб ми його могли затвердити, як відгук про агентство. 

1. Скільки часу ви працюєте чи працювали з агентством?
2. В які країни та модельні агентства вас було влаштовано?
3. Чи надавалась вам робота по Україні? Якщо так, то яка?
4. Чи задоволені ви відношенням до себе? Якщо так, чому? Якщо ні, чому?
5. Який сервіс вам надали? Безкоштовне навчання чи платне? Безкоштовний бук чи платний?

Наголошуємо, кожен відгук проходить модерацію!

1 відгук для L-Models

  1. Mila

    В L-models чуть меньше года, но уже были крутые работы, которые попали в Vogue.ua, ELLE.ua, L’Officiel, ролик на «1+1». Все кастинги и работы проверенные. Можно сказать, что я начинала с нуля (в модельной школе Vann models никаких полезных знаний не получила🤦🏼‍♀️), поэтому не стоит бояться того, что в агенстве обширная база моделей. До карантина было много кастингов в крутые иностранные агенства

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *