Відгуки про Blanc models

(3 відгуків)

Blanc Models одне з провідних модельних агентств в Україні зі скаутськими офісами в Білорусі та Польщі. Агентство було засноване Анною Піра, модель-агент з 10-річним досвідом роботи в галузі моделінгу. Анна відкрила багато чудових моделей для міжнародного модельного бізнесу.

Instagram

Відгук має бути розгорнутим та відштовхуватись від конкретних критеріїв. Опишіть кожен пункт у коментарі, щоб ми його могли затвердити, як відгук про агентство. 

1. Скільки часу ви працюєте чи працювали з агентством?
2. В які країни та модельні агентства вас було влаштовано?
3. Чи надавалась вам робота по Україні? Якщо так, то яка?
4. Чи задоволені ви відношенням до себе? Якщо так, чому? Якщо ні, чому?
5. Який сервіс вам надали? Безкоштовне навчання чи платне? Безкоштовний бук чи платний?

Наголошуємо, кожен відгук проходить модерацію!

3 відгуки для Blanc models

 1. Аліна

  Дуже задоволена роботою бланк!
  Аня працює з топовими агенціями на всіх маркетах. Пропонує контракти з дуже хорошими умовами. В Азію літаю лише на гарантії без умов. Завжди на зв’язку і допомагає вирішити всі проблеми, якщо вони виникають. В спілкуванні дуже легка і приємна. Ніколи не було проблем з виплатами коштів. Загалом дуже люблю цю агенцію!

 2. Єва

  Дуже люблю цю агенцію за їх ставлення до моделей. Ніколи не було ніяких проблем ні з виплатою, ні з контрактами. Аня працює з топовими агенціями і тільки їм показує своїх моделей. Тут можна бути впевненою, що тобою точно будуть займатись. Я дуже задоволена тим, що саме ця агенція моя материнська.

 3. Юлія

  Перейшла в Бланк із іншої агенції і ні разу не пожалкувала! Я була щиро вражена, наскільки професійно працює Аня, наскільки приємно з нею працювати. Топові агенства, контракти та відчуття родини серед усіх в агенції – це про Бланк❤️

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *