Види модельних робіт

ВИДИ МОДЕЛЬНИХ РОБІТ

Дуже важливо розуміти, що за вид роботи ви будете виконувати, які особливості тої чи іншої модельної роботи, яка оплата праці, це допоможе вам правильно все оцінити та підготовитись. Вартість модельної роботи залежить в основному не від кількості годин, хоча завжди передбачена кількість годин роботи, а від виду модельної роботи, тобто де, яким чином, і скільки часу буде використовуватись обличчя моделі для реклами бренду.

🎈Fashion show – це показ колекцій одягу певного бренду. На fashion show моделі одна за одного виходять на подіум демонструючи луки в якому вони одягнуті. У даному виді роботи дуже важливо ваша модельна ходьба, тому тренуйтесь якщо ви плануєте взяти шоу. Параметри runway моделей: ріст від 177см до 180см, стегна від 87см до 89 см для хлопців ріст 187-189 см. Дизайнери, бренди обирають на свої шоу або топ моделей, або new faces з унікальною, нестандартною зовнішністю.

🎈Exclusive fashion show- це показ колекції одягу певного бренду, для якого були обрані моделі виключно для шоу даного бренду. Це дуже престижно бути обраною для ексклюзиву певного бренду, це може стати поштовхом в розвитку вашої кар’єри.
Оплата fashion show в середньому складає 300-500$, exclusive fashion show від 3000$ до 10 000$.

🎈Editorial- це зйомка для журналу (online/ print). Публікація в журналі дуже важлива для розвитку модельної кар’єри, навіть якщо вона малооплачувана, або ж неоплачувана. Фото з журналу в основному використовують в портфоліо моделі, що надалі допоможе взяти високооплачувані роботи, такі як exclusive fashion show, campaign, look book, і тд.

🎈Showroom- приватний міні показ колекції одягу певного бренду в приміщенні магазину. Для даного виду роботи обирають одну-три моделі, які демонструють одяг на собі перед замовниками. В основному модель замовляють на пів/ увесь день. Оплата не висока – це 100-300$ за день роботи, проте модель може працювати на showroom протягом декількох днів /тижнів.

✅Online-catalogue – це вид модельної роботи, яка передбачає зйомку всіх одиниць колекції в єдиному стилі для продажу онлайн. Для каталожної зйомки характерні: простий однорідний фон, наявність як мінімум 2-3х ракурсів (фронт, спина, 3/4) + іноді, фото деталей виробів. Найважливіше в каталожної зйомки – одяг, який повинна виглядати максимально привабливо і зрозуміло для покупця. Пози та макіяж моделі природній або комерційний.

✅Look Book- це вид модельної роботи, яка передбачає іміджеву зйомку ключових образів колекції. Лукбук -це набір головних образів колекції. У лукбук повинні потрапляти ТОП-позиції, трендові, або цікаві бренду для прибутку. Мета лукбука – вигідно презентувати ключові моделі колекції.
Настрій і стиль зйомки підбирають схожі з кампейном, для створення єдиного образу колекції. Кількість фото для лукбука залежить від розміру колекції. Єдине, чого не може бути в лукбуці – ракурсів «спина» та «3/4», тому що це завдання для каталогу. У лукбукці акцент на сам одяг вже значно більший, ніж в кампейні, але все ж – настрій і образ важливіше.

✅Campaign – це рекламна зйомка, результат якої буде використаний для створення рекламних матеріалів. А саме – друкована реклама в пресі, банера для інтернет-реклами, зовнішня реклама на білбордах та інше. Мета якого – передати головну ідею (меседж) і настрій колекції. Акцент при зйомці кампейну завжди на образах і настрої, а не на конкретній речі і кількості складок на ній.

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp