Модельні маркети

МОДЕЛІНГ В ТУРЕЧЧИНІ

Туреччина дуже специфічний модельний маркет, а саме ментальністю турків в роботі, вони дуже непередбачувані, часто лицемірні, вони не церемоняться з тобою, можуть бути жорсткими в розмові, можуть принизити.

Читати далі »
Основи Моделінгу

МОДЕЛЬНІ МАРКЕТИ

Знання рівня маркета допоможе вам правильно підготовитись до поїздки та ви будете знати чого очікувати.

Читати далі »
Основи Моделінгу

МОДЕЛЬНА ПОЇЗДКА

Один з найскладніших періодів в модельній поїздці, це звичайно перші пару днів- тиждень. Емоції зашалюють, розгубленість, страх, незібраність, ностальгія за домом. Тим не менш, беріть себе в руки, та організовуйтесь.

Читати далі »
Основи Моделінгу

МОДЕЛЬНА ТЕРМІНОЛОГІЯ

В даному пості дуже важлива інформація, а саме для моделей початківців. Перед першої поїздкою необхідно ознайомитись з базовою термінологією моделінгу.

Читати далі »
Агентства

МОДЕЛЬНІ АГЕНТСТВА

Завдання материнського агентства знайти та укласти контракт з закордонним модельним агентством, який допоможе моделі досягнути успіхів в моделінгу. Контракт з топовим агентством, надасть можливість моделі працювати зі світовими брендами.

Читати далі »
Як вирости
Різне

ЯК ВИРОСТИ?

Дуже часте запитання людей, яким не хватає декількох сантиметрів, щоб працювати моделлю., -“Як вирости?”Зрiст залежить насамперед вiд генiв, — каже Надiя Гельнер, кандидат медичних наук, завідувач міжобласного медико-генетичного

Читати далі »
Основи Моделінгу

МІФИ В МОДЕЛІНГУ

Перш ніж кожна модель розпочинає свою кар’єру, вона та її батьки стикаються зі слухами та стереотипами модельного бізнесу, яких ми хочемо розвіяти або роз‘яснити звідки вони взялись😉

Читати далі »