Історії моделей

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю З МІС УКРАЇНА 2013, АННОЮ ЗАЯЧКІВСЬКОЮ

– Аня, ви дуже різнобічна особистість, актриса і художниця, громадський діяч, справжня патріотка, та успішна модель, яка реалізувала себе в Нью-Йорку. В чому секрет вашого успіху? Де ви берете сили та натхнення?

Читати далі »
Основи Моделінгу

PLUS SIZE МОДЕЛІ

Настав час любити себе зі всіма своїми недоліками та пишними параметрами. СТОП погоні за ідеальними параметрами нав’язаними фешн індустрією.

Читати далі »
Різне

ПРАВА МОДЕЛІ НА ЗОБРАЖЕННЯ

Згода на використання зображення/імені моделі в рекламі повинна бути прямо виражена в письмовому документі, що підписаний моделлю і адресований майбутньому замовнику розміщення реклами (принаймні це випливає із судової практики).

Читати далі »
Історії моделей

5 ПРИЧИН, ЧОМУ Я ПРИПИНИЛА МОДЕЛІНГ

Цим постом, я хочу вас підготовити до модельної реальності. Так вам буде простіше все сприймати. Або можливо усвідомити що моделінг не для вас, навіть якщо у вас модельні дані, це не означає що ви повинні працювати моделлю.

Читати далі »
Різне

ХОЧЕШ СТАТИ СКАУТОМ?

Це особа, яка займається пошуком New Faces або experienced моделей. В основному скаутами є фотографи, моделі, букери, директори агентств. Проте можуть бути і прості люди, яких цікавить моделінг

Читати далі »
Агентства

ЯК ЦЕ БУТИ БУКЕРОМ ?

Букер в першу чергу- це людина, в якого є емоції, проблеми, сім’я. Букер і модель це партнери, а не підлеглі, які виконують будь-які забаганки. Від того, як модель та букер розуміють один одного, залежать довговічність їхніх відносин.

Читати далі »