Моделінг в кореї
Модельні маркети

МОДЕЛІНГ В КОРЕЇ

Корея вважається хорошого рівня маркет, але не топового. Основна модельна робота зосереджена в місті Сеул.

Читати далі »
Моделінг в Японії
Модельні маркети

МОДЕЛІНГ В ЯПОНІЇ

Якщо провести опитування серед моделей, щодо Японії. То більшість з них бажає туди повернутись, а інша частина мріє туди поїхати. Всі люблять Японію.

Читати далі »
шахрайство в моделінгу
Історії моделей

ШАХРАЙСТВО В МОДЕЛІНГУ

Одного дня, мене набрав американський номер, це був чоловік, який говорив російською з американським акцентом, і представився скаутом Ford Models. Його дуже зацікавила моя зовнішність і він пропонував мені контракт з Ford Models.

Читати далі »
Модельні маркети

МОДЕЛІНГ В КИТАЇ

Якщо зробити опитування серед моделей про моделінг в Китаї, то ви не отримаєте однозначної відповіді.⠀

Читати далі »
Основи Моделінгу

ЧОЛОВІЧИЙ МОДЕЛІНГ

Хлопцям, віком від 16 до 30 років, зі зростом 185-190 см варто задуматись над моделінгом. Проте окрім зросту необхідно модельне обличчя.

Читати далі »
Модельні маркети

МОДЕЛІНГ В МІЛАНІ

Колись в Європу можна було поїхати тільки якщо в тебе зріст від 175см, відбір був жорсткіший. Багато чого змінилось, особливо в Мілані, туди вже можуть поїхати моделі зі зростом навіть 168см, і працювати для шоурумів, взуттєвих брендів.

Читати далі »
Агентства

ХОЧЕШ ЗМІНИТИ МАТЕРИНСЬКЕ АГЕНТСТВО?

В пошуках кращого менеджменту моделі міняють материнок дуже часто, “скачуть” від однієї до другої. З однієї сторони сидіти в “дно” материнці немає сенсу, якщо вами не займаються, а ви просто розміщені на сайті агентства. Тому ви з впевненістю можете залишати свою материку та шукати іншу.

Читати далі »
Модельні маркети

МОДЕЛІНГ В ІНДІЇ

Думки модельних агентств щодо моделінгу в Індії розходяться. Деякі агентства говорять, що це “дно” моделінгу. Деякі тільки і туди відправляють моделей. Так хто правий?

Читати далі »
Історії моделей

ТРАНСГЕНДЕР ОБЛИЧЧЯ CHANEL

Тедді Квінліван @teddy_quinlivan – перша модель-трансгендер, що стала обличчям Chanel Beauty ⠀Модні бренди продовжують все активніше працювати в diversity-напрямку, для роботи у

Читати далі »