БЕКСТЕЙДЖ ЖИТТЯ МАТЕРИНСЬКИХ АГЕНТСТВ

БЕКСТЕЙДЖ ЖИТТЯ МАТЕРИНСЬКИХ АГЕНТСТВ

Вам цікаво зрозуміти, як це бути материнським агентством? Повірте, це не легка робота, яка часто не ціниться моделями. Перш ніж материнське агентство почне заробляти на моделі, може пройти рік. Адже необхідно підготувати модель, створити їй портфоліо, навчити ходити, позувати. В першій-другій поїздці модель може не працювати, і це нормально, тобто весь цей час агентство працює безкоштовно для моделі.

Для того, щоб модельне агентство існувало необхідно мінімум 10-15 робочих моделей, які можуть постійно подорожувати. А де таких знайти? Якщо більшість вчаться, то в школі, то в університеті. Це бізнес, який напряму залежить від тінейджерів, в яких перехідний вік, які часто безвідповідальні, то худнуть, то поправляються.

Прогнозувати свої заробітки в модельному бізнесі складно, тому що модель може в будь-який час піти від материнки до іншого агентства. Моделям же завжди мало, і вони завжди в пошуках кращого агента, який пообіцяє їм золоті гори. На думку багатьох моделей, причиною чого вони не працюють, є материнське агентство, а не вони самі.

Часто міняються тенденції, візові вимоги. До прикладу, ситуація з Китаєм, тепер тільки з 18-ти можна працювати моделлю офіційно, таким чином багато поїздок скасовуються

Середньостатистичний заробіток агентства з модельної поїздки складає 300-500 $ за 2-3 місяці, якщо у вас середнього або хорошого рівня модель. З топ-моделями, звичайно все райдужне😃. Але буває й таке, що агентство нічого не отримує з поїздки, навіть якщо модель працювала, через те, що модель могла порушувати умови контракту, в наслідок чого штрафи покладають або на материнку або на модель. Часто складається так, що закордонне агентство не виплатило комісію.

Ну що модельки, як вам така реальність?

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp