Амбітна старшокласниця2

АМБІТНА СТАРШОКЛАСНИЦЯ, ЯКА ЗНІМАЄТЬСЯ З ЛЕГЕНДАРНИМИ ФОТОГРАФАМИ

 Інтерв’ю з Тіанною Сент-Луїс @tiannastlo, – амбітна старшокласниця, яка знімається з легендарними фотографами:

⁃ Як ти стала моделлю? ⁃ Мене знайшли в торговому центрі

⁃ Яка ваша перша модельна робота? ⁃ Це було для реклами Oprah в журналі Martha Stewart коли мені було близько 6 років. Дивно, але я не нервувала, насправді це було дуже весело. Я та декілька інших дітей стрибали з пагорба в мішок з картоплею.

⁃ Улюблений дизайнер / бренд / продукт: ⁃ Louis Vuitton, Off-White, Versace, Marc Jacobs.

⁃ Як ти за собою доглядаєш? ⁃ Я випиваю тонну води й намагаюся не стресувати. Відсутність стресу допомагає моєму волоссю рости, зберігає мою шкіру і допомагає загальному самопочуттю. Що стосується мого волосся, то я комбіную Miss Jessie Products, Shea Moisture’s Curl Enhancing Smoothie разом з Denman розчіскою. Що стосується моєї шкіри, я використовую масло чайного дерева на проблемних ділянках, зволожувальний крем Pond’s щодня і щотижневу грязьову маску для обличчя.

⁃ Улюблений модельний досвід на даний момент? ⁃ Політ у прекрасну Венецію, Італія та робота з легендарним Oliviero Toscani.

⁃ Що б ти робила, якби ти не займалась моделінгом? Або чим ти хочеш займатися після моделінгу? ⁃ Я, мабуть, буду спортсменом легкої атлетики чи анестезіологом. Одного разу я хотіла б запустити бізнес … можливо, запустити мережу готелів.

⁃ Обличчям якого бренду ти б хотіли бути? ⁃ Louis Vuitton!! Я закохана у дизайн та атмосферу, яку випускає бренд. І звичайно, моя дитяча мрія бути моделлю Victoria’s Secret. Хахаха.

⁃ Деякі з твоїх улюблених речей: ⁃ Я не можу жити без білих кросівок Air Force 1. Вони підходять до будь-якого вбранням. Я також не можу жити без своєї туші, блиску для губ і мобільного телефону.

⁃ Яке було твоє життя 12 місяців тому? ⁃ Я намагалась поєднувати моделінг, школу. Крім того, займалась пошуком догляду для волосся та шкіри, яке працює для мене, та відмежувалась від будь-яких негативних людей та енергії. В основному налаштовую себе на наступні 12 місяців 🙂

Більше цікавих статтей про моделінг ви знайдете в нашому блозі – Modeling Secrets блог

Найкраще розпочинати моделінг з перевіреними модельними агентствами. Modeling Secrets на зв’язку з кастинг директорами кращих агентств в Україні. ПОДАВАЙ ЗАЯВКУ НА ПОШУК АГЕНТСТВА

А також підписуйтесь на наш блог в Instagram

Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на telegram
Telegram
Поділитися на whatsapp
WhatsApp